Revizní dvířka pod obklad voděodolná / NEVIDITELNÁ

Voděodolná revizní dvířka se používají při stavbách a rekonstrukcích zejména v bytových jádrech, koupelnách a na WC, kde zakrývají stoupačky či revizní šachty. Mohou být umístěna např. ve sprchovém koutě, kde potřebujete mít dvířka pod obkladem, aby nebyla vidět a zároveň po nich mohla stékat voda.

Bezchybná funkčnost neviditelných voděodolných dvířek je zajištěna speciální konstrukcí dvojitého pantu. Pant dvířka nejprve vysune a teprve poté otevře. To umožní bezpečnou manipulaci s dvířky i jejich dokonalé zakrytí keramickým obkladem. Konstrukce je tvořena rámem z pozinkovaného plechu, křídlo je zhotoveno z nenasákavé konstrukční desky s absopcí vody < 5 %. Tento typ desek se určen do vlhkého prostředí např. koupelen, či wellnes. U tohoto typu dvířek se není třeba obávat o jejich odolnost při umístění do vaší koupelny.

Pokud jsou dvířka umístěna tam, kde na ně přímo dopadá voda (např. u hydromasážního sprchového koutu) doporučujeme spáru přetmelit silikonem a ten po zatvrdnutí proříznout skalpelem.

Typ
Vlastnost
Barva
Šířka
Výška
Tloušťka lišty
Strana pantu
Kotvící stěna
Způsob otevírání

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Loading…
Loading the web debug toolbar…
Attempt #