Revizní dvířka s požární odolností

Kategorie

Revizní dvířka s požární odolností

Tento typ dvířek je možné použít pro oddělení požárních úseků budov a zároveň nekazí estetický dojem...

Revizní dvířka s požární odolností se využívají u staveb (nových bytových jednotek, hotelů, administrativních budov ad.), kde je požadavek na oddělení požárních úseků. Oceníte je zejména tam, kde je třeba, aby dvířka nebyla vidět a nerušila estetický dojem.

 

Dokonalá funkčnost je zajištěna speciální konstrukcí dvojitého pantu chráněnou Patentovým úřadem. Pant dvířka nejdříve vysune a poté teprve otevře. Tím je dosažen optimální vzhled (neviditelnost) dvířek a naprosto bezpečná manipulace s nimi. Proto se tato dvířka používají jako neviditelná revizní dvířka pod keramický obklad. Další variantou je instalace protipožárních revizních dvířek do zdiva s omítkou. Mohou být instalována také do sádrokartonu. Uvedenými možnostmi a vlastnostmi se tato dvířka liší od všech ostatních řešení přístupu do revizního prostoru, která jsou na trhu.

Rám dvířek je vyroben z pozinkovaného plechu a křídlo je kombinací desek LaPlura a LaFlam od  společnosti Siniat

V naší nabídce se setkáte s takovými požární uzávěry, které pro Vás vyrábíme sami, ale i takovými které pro Vás zajistíme od dalších výrobců se kterými úzce a recipročně spolupracujeme. Všechna dvířka námi dodaná budou s garancí: Ujištění o vydání Certifikátu o požární odolnosti a s Prohlášením o shodě