Honza

Zákaznická podpora

Infolinka: +420 777 916 961

Právě jsme na telefonu

Nejsme na telefonu
Volejte Po-Pa mezi 8-15 hodinou

Revizní dvířka pod obklad otevíraní KLIK

Kategorie

Revizní dvířka pod obklad otevíraní KLIK

REVIZNÍ DVÍŘKA POD OBKLAD KLIK (neviditelná)

 

Varianta revizních dvířek s otevíráním tlačným způsobem KLIK je moderní a praktické řešení. Používá speciální konstrukci dvojitého pantu, která je chráněna Evropským patentem. Pant dvířka nejprve vysune a poté otevře. To umožní bezpečnou manipulaci s dvířky i dokonalé zakrytí dvířek keramickým obkladem.

 

Odpadá zde navíc starost s uklízením a hledáním úchytky, která byla nutná pro otevření u staršího typu. Systém „Klik“ řeší požadavky na konkrétní velikost obkladu, které je možné rozšířit o přesah obkladu křídla na rám dvířka, až o 20 %. Na atypické velikosti je stále nutné použít starší řešení s přísavkou.

 

Z čeho jsou revizní dvířka na KLIK vyrobena?

U moderního KLIK řešení jsou všechny komponenty vyrobeny z kvalitního ocelového – pozinkovaného plechu. Jsou vypáleny laserem a každý velikostní díl je naprosto stejný. Uložení je v pouzdrech, vyrobených z vysoce kvalitního Duralu, který je následně ručně lapován tak, aby chod těžkého křídla byl co nejsnazší. Křídlo dvířek je vyrobeno ze sádrokartonu. A spára mezi obklady dvířek na “Klik” a stěnou se vyplňuje plastovou lištou. Díky použití kvalitních materiálů se můžete těšit z dlouhé životnosti dvířek bez potíží s otevíráním.

 

Rychlý průvodce, který s Vámi vybere vhodná dvířka