Honza

Zákaznická podpora

Infolinka: +420 777 916 961

Právě jsme na telefonu

Nejsme na telefonu
Volejte Po-Pa mezi 8-15 hodinou

Pod obklad - neviditelná

Kategorie

Pod obklad - neviditelná

Protipožární revizní dvířka pod obklad (neviditelná)

REVIZNÍ DVÍŘKA „CK“ PROTIPOŽÁRNÍ –  E 1,2  30 a EW 30 (do výšky 710 a šířky 690 mm)

Při stavbě nové vícepodlažní bytové jednotky, hotelu, či administrativní budovy, či při rekonstruk­cích, kde je požadavek na oddělení požárních úseků, najdou revizní dvířka bezkon­kurenční uplatnění. Zejména tam, kde potřebujete mít dvířka pod obkladem tak, aby nebyla vidět. Dvířka jsou certifikována pro instalaci do vyzděné stěny!

Dokonalá funkčnost je zajištěna speciální konstrukcí dvojitého pantu, chráněnou patentem. Pant dvířka nejdříve vysune a poté teprve otevře. Tím je zajištěn optimální vzhled (neviditelnost) dvířek a naprosto bezpečná manipulace s nimi. Proto se používají jako neviditelná revizní dvířka pod keramický obklad zejména tam, kde je potřeba zajistit estetický přístup k uzávěrům vody, plynu nebo měřičům.

Uvedenými možnostmi a vlastnostmi se dvířka liší od všech ostatních řešení přístupu do revizního prostoru, která jsou na trhu.

Pokud je povrchová úprava stěny omítková/štuková, dodáváme dvířka s eL rámečkem.

Rozměry revizních dvířek, rámu a stavebního otvoru

Velikost dvířek se řídí limity pro  E 1,2  30 a EW 30, dále prostorem pro instalaci a samozřejmě požadavky zákazníka.

Revizní dvířka protipo­žární se od ostatních dvířek liší variabilitou svého rozměru. Mohou být vysoká od 300 do 710 mm a široká 300 až 690 mm – POZOR, včetně rámečku!  Vychází se z rozměru použitých obkladů. Osazují se do připraveného otvoru, který musí být minimálně o 100 mm širší a o 60 mm vyšší, než je rozměr dvířek.

 

Rychlý průvodce, který s Vámi vybere vhodná dvířka