Honza

Zákaznická podpora

Infolinka: +420 777 916 961

Právě jsme na telefonu

Nejsme na telefonu
Volejte Po-Pa mezi 8-15 hodinou

Blog

test

3 možnosti, jak vylepšit koupelnu

29. 5. 2020

Říkáte si, že by vaše koupelna potřebovala trošku vylepšit, abyste se za ni nemuseli stydět před návštěvami nebo rovnou plánujete koupelnu zcela novou? U nás najdete inspiraci, ať už se rozhodnete pro jakoukoliv cestu.

Celý článek
test

Využití sádrokartonu při rekonstrukci koupelny

25. 5. 2020

První věc, které se snažíme po pořízení starého panelákového bytu co nejrychleji zbavit, je obvykle umakartové jádro. Aby taky ne! Klasický umakart v žádném případě nesplňuje nároky na moderní bydlení.

Celý článek
test

Nákupem na reviznidvirka.com přispějete na boj s COVID-19

27. 3. 2020

Od 27.3. věnujeme 5 % z ceny každé objednávky od B2B zákazníků a 10 % z ceny každé objednávky od B2C zákazníků na boj s COVID-19. Nákupem na reviznidvirka.com spolu s námi přispíváte například na výrobu a distribuci ochranných a zdravotnických pomůcek či výrobu dezinfekce.

Celý článek
test

Jak financovat rekonstrukci koupelny?

11. 3. 2020

Máte v koupelně staré zašlé dlaždičky, které by zasloužily výměnu? Chcete tam místo sprchového koutu raději rohovou vanu, ale schází vás finance? Ničeho se nebojte, rekonstrukci koupelny a dalších částí domu můžete financovat prostřednictvím hypotéky.

Celý článek
test

Výměna stoupaček bez zbytečných starostí

20. 11. 2019

Stoupačky řeší rozvod vody v bytových domech ze suterénu až do nejvyššího patra. Mnozí tento název používají i pro kanalizační potrubí, to ovšem není úplně věcně správné.

Celý článek
test

Výměna či renovace vany? Záleží na financích i míře poškození

7. 11. 2019

Našli jste na své vaně škrábance či dokonce větší praskliny? Nebo už se vám vaše vana zkrátka nelíbí a za každou cenu toužíte po změně?

Celý článek