Honza

Zákaznická podpora

Infolinka: +420 777 916 961

Právě jsme na telefonu

Nejsme na telefonu
Volejte Po-Pa mezi 8-15 hodinou

Blog

test

Nákupem na reviznidvirka.com přispějete na boj s COVID-19

27. 3. 2020

Od 27.3. věnujeme 5 % z ceny každé objednávky od B2B zákazníků a 10 % z ceny každé objednávky od B2C zákazníků na boj s COVID-19. Nákupem na reviznidvirka.com spolu s námi přispíváte například na výrobu a distribuci ochranných a zdravotnických pomůcek či výrobu dezinfekce.

Celý článek
test

Jak financovat rekonstrukci koupelny?

11. 3. 2020

Máte v koupelně staré zašlé dlaždičky, které by zasloužily výměnu? Chcete tam místo sprchového koutu raději rohovou vanu, ale schází vás finance? Ničeho se nebojte, rekonstrukci koupelny a dalších částí domu můžete financovat prostřednictvím hypotéky.

Celý článek
test

Výměna stoupaček bez zbytečných starostí

20. 11. 2019

Stoupačky řeší rozvod vody v bytových domech ze suterénu až do nejvyššího patra. Mnozí tento název používají i pro kanalizační potrubí, to ovšem není úplně věcně správné.

Celý článek
test

Výměna či renovace vany? Záleží na financích i míře poškození

7. 11. 2019

Našli jste na své vaně škrábance či dokonce větší praskliny? Nebo už se vám vaše vana zkrátka nelíbí a za každou cenu toužíte po změně?

Celý článek
test

Koupelnové doplňky: Vylaďte každý detail vaší koupelny

21. 10. 2019

Na detailech záleží. O to více, chcete-li mít stylovou a funkční domácnost, ve které vám bude dobře po všech stránkách. Začněte třeba koupelnou, ve které se můžete při každodenních rituálech cítit o poznání příjemněji. Stačí málo.

Celý článek
test

Jak na rekonstrukci panelákové koupelny

2. 10. 2019

Čím více uděláte práce předtím, než poprvé kopnete, tím méně komplikací a kratší doba rekonstrukce vás následně čeká. Kromě obkladů a dlažby je potřeba vybrat i zařizovací předměty.

Celý článek