Potřebujete poradit?

Revizní dvířka neviditelná pod obklad 500 x 900 - klik systém (zakázkový program)

  • Zaručujeme trvalou kvalitu, konstrukčně robustní řešení a nehrozící svěšení Vašich dvířek.

  • Podívejte se na video z montáže, kde vám vše pečlivě ukážeme.

  • Nejběžnější sortiment KLIK je trvale připraven k expedici. Ostatní formáty KLIK expedujeme do 7 pracovních dnů po potvrzení objednávky

Revizní dvířka neviditelná pod obklad 500 x 900 vhodná pro instalaci jak do sádrokartonu, tak do stupaček.

Technické parametry: Zobrazit
Skladová dostupnost:

Do 14 dnů

Cena / ks:

3 830Kč s DPH

Otevírání:
Umístění:
Vyberte velikost lišty:
Barevné varianty lišty:
Barevné varianty lišty:
Barevné varianty lišty:
:
  • Zaručujeme trvalou kvalitu, konstrukčně robustní řešení a nehrozící svěšení Vašich dvířek.

  • Podívejte se na video z montáže, kde vám vše pečlivě ukážeme.

  • Nejběžnější sortiment KLIK je trvale připraven k expedici. Ostatní formáty KLIK expedujeme do 7 pracovních dnů po potvrzení objednávky

Popis produktu

REVIZNÍ DVÍŘKA POD OBKLAD 500×900 mm (neviditelná) neskladový program vyrobený na zakázku.

Při stavbě nové bytové jednotky či jakékoli rekonstrukci (zejména bytového jádra) najdou revizní dvířka ZAVRZ bezkonkurenční uplatnění. Jsou v provedení jak Revizní dvířka pod obklad, tak i v provedení Revizní dvířka šachtová pod omítku. Dnešní koupelny mají vysokou estetickou úroveň a byla by škoda, aby ji kazil a rušil pohled jakákoliv přiznaná dvířka, která zajišťují vstup do revizního, instalačního, šachtového či inspekčního prostoru. Zejména tam, kde je přístup do těchto šachetních prostorů pod obkladem, je nutné použít Revizní dvířka ZAVRZ neviditelná. Jsou vhodná jak pro instalaci do sádrokartonu, tak do vyzděné stěny.

Dokonalá funkčnost je zajištěna speciální konstrukcí dvojitého pantu, který je chráněn Evropským patentem. Pant dvířka nejdříve vysune a poté teprve otevře. Tím je zajištěn optimální vzhled (neviditelnost) dvířek a naprosto bezpečná manipulace s nimi. Proto se používají jako neviditelná revizní dvířka pod keramický obklad. Nyní si můžete zvolit i variantu otevírání tlačným (klik) způsobem. Toto řešení je moderní i praktické a odpadne starost s uklizením a hledáním úchytky, která byla nutná pro otevření u staršího typu. Systém klik řeší požadavky na konkrétní velikost obkladu možností jejich nepřilepeného přesahu na rám dvířka (až 25%). Atypické velikosti je stále nutné použít řešení přísavka. Nové ani starší řešení neexperimentují s použitými materiály, a tak se nemusíte obávat, že je při častém nepoužívání v budoucnu neotevřete.

Uvedenými možnostmi a vlastnostmi se liší od všech ostatních řešení přístupu do revizního prostoru, která jsou na trhu.

Jak neviditelná dvířka fungují ?

  • V obou variantách otevírání jak tlačným způsobem, tak přísavkou je základem speciální, všemi stupni patentové ochrany chráněný dvojitý pant.

  • Na straně pantu se dvířka nejprve vysunou před stěnu.

  • Poté se dvířka otevřou.

Obklad přesahuje přes dvířka až na jejich rám;

Spára mezi obklady dvířek a stěny je vyplněna lištou. Tu nabízíme v standardně v bílé barvě, nebo v dalších 11 barevných odstínech podle barev spárovacích hmot. Díky tomu jsou všechny spáry stejné a splynou s ostatními spárami.

Z čeho jsou revizní dvířka vyrobena?

U moderního nového „klik“ řešení jsou všechny komponenty vyrobené z kvalitního ocelového – pozinkovaného plechu. Jsou vypálené na laserech a každý velikostní díl je naprosto stejný. Uložení v je v pouzdrech vyrobených z vysoce kvalitního Duralu, který je následně ručně lapován tak, aby chod těžkého křídla byl co nejlehčí. Křídlo je vyrobeno ze sádrokartonu. Spára v obkladu je vyplněna plastovou lištou.

U tradičního řešení, které nazýváme „přísavka“, kde je velký podíl ruční práce, ale je ho možné vyrobit zákazníkovi přesně na míru, jsou rám dvířek i křídlo vyrobené ze zeleného sádrokartonu, masivní dvojitý pant je ocelový. Spára v obkladu je opět vyplněna plastovou lištou.

Technické parametry

Šířka: 500 mm
Výška: 900 mm
Druh užití: pod obklad
Způsob otevírání: klik systém

Dokumenty

technicky-list.pdf 198.47K Stáhnout

Objevujte a inspirujte se v našich videích

Představení sortimentu Revizních dvířek společnosti

Příběh výroby revizních dvířek ZAVRZ

Základní montážní návod pro montáž revizních dvířek ZAVRZ

Montážní návod - Umístění revizních dvířek do vnějšího rohu

Montážní návod - Umístění revizních dvířek do vnitřního rohu

Montážní návod - Revizní dvířka do omítky

Montážní návod - Voděodolná revizní dvířka