Revizní dvířka do omítky

Kategorie

Revizní dvířka do omítky

Revizní dvířka do omítky najdou uplatnění tam, kde není stěna kryta keramickým obkladem ale omítkou...

Revizní dvířka do omítky se používají při stavbách nových bytových jednotek či jakékoliv rekonstrukci (zejména bytového jádra). Najdou uplatnění tam, kde není stěna kryta keramickým obkladem a kde potřebujete mít přístup do revizního nebo servisního prostoru. Revizní dvířka do omítky se využívají například pro vstup do stoupaček nebo šachet a je možné je namontovat do sádrokartonu i do zdiva.

 

Dokonalá funkčnost je zajištěna speciální konstrukcí dvojitého pantu, který je chráněn patentem. Pant dvířka nejdříve vysune a poté teprve otevře. Tím je zajištěn optimální vzhled dvířek a naprosto bezpečná manipulace s nimi. Navíc toto řešení neexperimentuje s používanými materiály a nemusíte se obávat, že při častém používání nebudou fungovat.

 

Nyní tato dvířka vyrábíme s otevíráním tlačným způsobem Klik. Toto řešení je moderní i praktické.

 

Z čeho jsou revizní dvířka vyrobena?

U moderních „klik“ řešení jsou všechny komponenty vyrobeny z kvalitního ocelového – pozinkovaného plechu. Jsou vypálena na laserech a každý velikostní díl je naprosto stejný. Uložení je v pouzdrech, vyrobených z vysoce kvalitního Duralu, který je následně ručně lapován tak, aby chod těžkého křídla byl co nejsnazší. Křídlo je vyrobeno ze sádrokartonu. Na vnější straně jsou na rámu i na křídle v pokosu 45° přilepeny AL lišty. Po přetažení stěny lepidlem či štukem zůstávají vidět pouze čela těchto lišt, což je pohledově velmi přijatelné. Uvedenými možnostmi a vlastnostmi se tato dvířka liší od všech ostatních řešení přístupu do revizního prostoru, která jsou na trhu.