Revizní dvířka pod obklad - neviditelná

Kategorie

Revizní dvířka pod obklad - neviditelná

Celkový dojem z krásné moderní koupelny by neměl kazit pohled na viditelná revizní dvířka...

REVIZNÍ DVÍŘKA POD OBKLAD (neviditelná)

Celkový dojem z krásné moderní koupelny by neměl kazit pohled na viditelná revizní dvířka určená pro vstup do revizního, instalačního, šachtového či inspekčního prostoru. Zejména tam, kde je přístup do těchto šachetních prostorů a stoupaček krytý keramickým obkladem, je vhodné použít „neviditelná“ revizní dvířka.

 

Neviditelná revizní dvířka pod obklad najdou uplatnění při výstavbě nových bytových jednotek a rekonstrukcích nejen v koupelnách, na WC a v bytových jádrech. Je možné je nainstalovat jak do sádrokartonu, tak i do zdiva. Spáru mezi obklady dvířek a stěnou je třeba vyplnit plastovou lištou.

 

Otevírání dvířek je zajištěno speciální konstrukcí dvojitého pantu, která je chráněna patentovými právy společnosti ZAVRZ. Pant dvířka nejdříve vysune a poté teprve otevře. To umožní bezpečnou manipulaci s dvířky i dokonalé zakrytí dvířek keramickým obkladem.

 

Nabízíme dvě řešení otevírání dvířek - starší typ “na přísavku” a jednoduchý způsob otevírání “na klik”. Všechna naše řešení používají kvalitní materiály a moderní technologie a tak se můžete těšit z pohodlného ovládání i dlouhé životnosti dvířek.