Voděodolná revizní dvířka a WC dvířka

Kategorie

Voděodolná revizní dvířka a WC dvířka

Voděodolná revizní dvířka vhodná pro umístění do sprchových koutů a vlhkého prostředí...

Voděodolná revizní dvířka se používají při stavbách a rekonstrukcích zejména v bytových jádrech, koupelnách a na WC, kde zakrývají stoupačky či revizní šachty. Mohou být umístěna např. ve sprchovém koutě, kde potřebujete mít dvířka pod obkladem, aby nebyla vidět a zároveň po nich mohla stékat voda.

 

Bezchybná funkčnost neviditelných voděodolných dvířek je zajištěna speciální konstrukcí dvojitého pantu. Pant dvířka nejprve vysune a teprve poté otevře. To umožní bezpečnou manipulaci s dvířky i jejich dokonalé zakrytí keramickým obkladem. Konstrukce je tvořena rámem z pozinkovaného plechu, křídlo je zhotoveno z nenasákavé konstrukční desky s absopcí vody < 5 %. Tento typ desek se určen do vlhkého prostředí např. koupelen, či wellnes. U tohoto typu dvířek se není třeba obávat o jejich odolnost při umístění do vaší koupelny.

 

Pokud jsou dvířka umístěna tam, kde na ně přímo dopadá voda (např. u hydromasážního sprchového koutu) doporučujeme spáru přetmelit silikonem a ten po zatvrdnutí proříznout skalpelem.