Honza

Zákaznická podpora

Infolinka: +420 777 916 961

Právě jsme na telefonu

Nejsme na telefonu
Volejte Po-Pa mezi 8-15 hodinou

Kategorie

Revizní dvířka voděodolná pod obklad 500 x 900 mm

Voděodolná revizní dvířka jsou vhodná na WC nebo do koupelny. Dvířka jsou ukryta pod obkladem a může po nich stékat voda.

Technické parametry: Zobrazit
Skladová dostupnost:

Skladem

Cena / ks:

4 596 Kč s DPH

:
  • Záruka na produkty 5 let.

  • 37 prodejních míst po celé České republice.

  • 15 let zkušeností na trhu.

Popis produktu

Revizní dvířka, WC dvířka voděodolná  

Při stavbě nové bytové jednotky, či jakékoliv rekonstrukci (zejména bytového jádra), kde jsou rozvody vody a další média vedena v revizní šachtě, před kterou je sprchový kout, najdou tato voděodolná revizní dvířka významné uplatnění všude tam, kde ve sprchovém koutě, nebo na jiném vodou exponovaném místě, potřebujete mít dvířka pod obkladem tak, aby nebyla vidět, a aby po nich mohla stékat voda.

Dokonalá funkčnost je zajištěna speciální konstrukcí dvojitého pantu chráněnou patentovým úřadem. Pant dvířka nejdříve vysune a teprve poté otevře. Tím je zajištěn optimální vzhled (neviditelnost) dvířek a naprosto bezpečná manipulace s nimi. Konstrukce dvířek včetně jejich křídla jsou z CETRISu, a proto se není třeba obávat vlhkého prostředí, které by nebylo vhodné pro SKD. Pokud jsou dvířka umístěna na místě, kam přímo dopadá voda (např. u hydromasážního sprchového koutu) doporučujeme spáru přetmelit silikonem a ten po zatvrdnutí proříznout skalpelem.  Právě pro tyto konstrukční úpravy se používají naše voděodolná neviditelná revizní dvířka pod keramický obklad, zejména ve sprchových koutech, kde je také potřeba zajistit estetický přístup k uzávěrům vody, plynu nebo měřičům.

Technické parametry

Šířka: 500 mm
Výška: 900 mm
Druh užití: pod obklad voděodolná
Způsob otevírání: klik systém

Dokumenty