Společnost Zavrz s. r. o. přispěla na projekt v oblasti distanční výuky

Společnost Zavrz s. r. o. přispěla na projekt v oblasti distanční výuky

24. 3. 2021

Přispěli jsme na dobrou věc a podpořili jsme projekt "JAK ZNÍ SVĚT – rozhýbejme spolu distanční vody" určený pro distanční výuku dětí 1. stupně.

Ojedinělý projekt pro děti - "JAK ZNÍ SVĚT - rozhýbejme spolu distanční vody"

 

V čase covidu, kdy není jisté, zda je vůbec možné jít do školy, jsme připravili INTERAKTIVNÍ ONLINE WORKSHOP PRO DĚTI od 6 do 10 let, kde děti zjistí, že mohou samy tvořit nová slova. V současném virtuálním prostoru jde o ojedinělý projekt, protože cílí na 1. stupeň ZŠ s tím, že každým setkáním provází živý lektor. 

 

Půvabné prostředí ZVUKO~MALEBNÉ tvůrčí dílny, plné původních animací, hudby a přátel z celého světa, je inspirované knihou JAK ZNÍ SVĚT od Hiromi Ogata, japonské malířky žijící na jihu Čech. Děti tu tvořivě a zábavnou formou pracují s jazykem a objevují, jak různí lidé a kultury slyší svět, jak vznikají slova a jak si každý z nás může s jazykem hrát.

 

Obsah tvůrčí dílničky se vejde do 45 minut a je ho tedy možné zorganizovat v rámci 1 vyučovací hodiny. Celý workshop probíhá formou videokonference prostřednictvím aplikace Zoom a je tak vhodný jak pro třídy s distanční výukou, tak i pro skupinky dětí, které chodí do školy a ve třídě využívají interaktivní tabuli nebo projektor. Tvůrčí dílná má pomoci také učitelům vnést osvěžující impuls do distanční výuky i do práce ve třídách v době, kdy jsou možnosti velmi omezené. 

 

Jsme rádi, že jsme mohli prostřednictvím našeho příspěvku přes platformu Donio podpořit tento skvělý projekt!