Revizní dvířka hliníková do zdiva 300x300x12,5

Revizní dvířka z hliníkových profilů určená pod malbu do zděné stěny Číst více
Dostupnost
Do 14 dnů
Cena s DPH: Cena bez DPH:
1 162,00 Kč
960,33 Kč
1
ks

Popis produktu

Dvířka jsou vyráběná z hliníkových profilů, které jsou svařovány do venkovního a vnitřního rámu. Kompletní sestava je spojena pomocí pevného pantu a umožňuje tak otevírání křídla dvířek v případě potřeby. Na venkovním rámu jsou navíc přivařené montážní úchyty.

Ve standardním provedení se tento model vyrábí v tloušťce 12,5 mm‚ s bílou, zelenou, nebo červenou deskou, upevněnou do vnitřních rámu pomocí samovrtných šroubů. U varianty pod obklad jsou panty posunuté a křídlo dvířek připraveno pro nalepení keramického obkladu standardně o maximální tloušťce 8 mm + lepidlo.

Hlavní výhody modelu:
• Svařované rámy
• Lehce otevíratelný tlačný zámek
• Venkovní rám přizpůsobený pro zděnou stěnu
• Prodloužené montážní úchyty
• Pevně ukotvený vnitřní rám

Pohodlné otevírání a zavírání je zaručeno tlačnými US zámky, které jsou umístěné na venkovním rámu. Zatlačení na desku vnitřního rámu v místě zámku způsobí vycvaknutí či zacvaknutí západky.

Instalace do zděné stěny se provádí pomocí natloukacích hmoždinek skrz montážní úchyty, nebo zajištěním pomocí montážní pěny.

Další možnou variantou těchto dvířek je provedení s odnímatelným vnitřním rámem pomocí 4 i více tlačných zámků. Díky tomu se čistý průlez dvířek může zvětšit.

Základní informace

Typ Pod malbu
Šířka 300
Výška 300
Kotvící stěna ZEĎ
Způsob otevírání Tlačné (klik)
Loading…
Loading the web debug toolbar…
Attempt #