Jaký typ dvířek potřebujete?

Níže si vyberte typ dvířek, který splňuje vaše požadavky, nebo představy:

 • Revizní dvířka pod obklad - neviditelná

  REVIZNÍ DVÍŘKA POD OBKLAD (neviditelná) Celkový dojem z krásné moderní koupelny by neměl kazit pohled na viditelná revizní dvířka určená pro vstup do revizního, instalačního, šachtového či inspekčního prostoru. Zejména tam, kde je přístup do těchto šachetních prostorů a stoupaček krytý keramickým obkladem, je vhodné použít „neviditelná“ revizní dvířka.   Neviditelná revizní dvířka pod obklad najdou uplatnění při výstavbě nových bytových jednotek a rekonstrukcích nejen v koupelnách, na WC a v bytových jádrech. Je možné je nainstalovat jak do sádrokartonu, tak i do zdiva. Spáru mezi obklady dvířek a stěnou je třeba vyplnit plastovou lištou.   Otevírání dvířek je zajištěno speciální konstrukcí dvojitého pantu, která je chráněna patentovými právy společnosti ZAVRZ. Pant dvířka nejdříve vysune a poté teprve otevře. To umožní bezpečnou manipulaci s dvířky i dokonalé zakrytí dvířek keramickým obkladem.   Nabízíme dvě řešení otevírání dvířek - starší typ “na přísavku” a jednoduchý způsob otevírání “na klik”. Všechna naše řešení používají kvalitní materiály a moderní technologie a tak se můžete těšit z pohodlného ovládání i dlouhé životnosti dvířek.

  Vybrat
 • Voděodolná revizní dvířka a WC dvířka

  Voděodolná revizní dvířka se používají při stavbách a rekonstrukcích zejména v bytových jádrech, koupelnách a na WC, kde zakrývají stoupačky či revizní šachty. Mohou být umístěna např. ve sprchovém koutě, kde potřebujete mít dvířka pod obkladem, aby nebyla vidět a zároveň po nich mohla stékat voda.   Bezchybná funkčnost neviditelných voděodolných dvířek je zajištěna speciální konstrukcí dvojitého pantu. Pant dvířka nejprve vysune a teprve poté otevře. To umožní bezpečnou manipulaci s dvířky i jejich dokonalé zakrytí keramickým obkladem. Konstrukce dvířek včetně jejich křídla jsou z CETRISu, a proto se není třeba obávat vlhkého prostředí, které by nebylo vhodné pro SKD.   Pokud jsou dvířka umístěna tam, kde na ně přímo dopadá voda (např. u hydromasážního sprchového koutu) doporučujeme spáru přetmelit silikonem a ten po zatvrdnutí proříznout skalpelem.

  Vybrat
 • Revizní dvířka do omítky

  Revizní dvířka do omítky se používají při stavbách nových bytových jednotek či jakékoliv rekonstrukci (zejména bytového jádra). Najdou uplatnění tam, kde není stěna kryta keramickým obkladem a kde potřebujete mít přístup do revizního nebo servisního prostoru. Revizní dvířka do omítky se využívají například pro vstup do stoupaček nebo šachet a je možné je namontovat do sádrokartonu i do zdiva.   Dokonalá funkčnost je zajištěna speciální konstrukcí dvojitého pantu, který je chráněn patentem. Pant dvířka nejdříve vysune a poté teprve otevře. Tím je zajištěn optimální vzhled dvířek a naprosto bezpečná manipulace s nimi. Navíc toto řešení neexperimentuje s používanými materiály a nemusíte se obávat, že při častém používání nebudou fungovat.   Nyní tato dvířka vyrábíme s otevíráním tlačným způsobem Klik. Toto řešení je moderní i praktické.   Z čeho jsou revizní dvířka vyrobena? U moderních „klik“ řešení jsou všechny komponenty vyrobeny z kvalitního ocelového – pozinkovaného plechu. Jsou vypálena na laserech a každý velikostní díl je naprosto stejný. Uložení je v pouzdrech, vyrobených z vysoce kvalitního Duralu, který je následně ručně lapován tak, aby chod těžkého křídla byl co nejsnazší. Křídlo je vyrobeno ze sádrokartonu. Na vnější straně jsou na rámu i na křídle v pokosu 45° přilepeny AL lišty. Po přetažení stěny lepidlem či štukem zůstávají vidět pouze čela těchto lišt, což je pohledově velmi přijatelné. Uvedenými možnostmi a vlastnostmi se tato dvířka liší od všech ostatních řešení přístupu do revizního prostoru, která jsou na trhu.

  Vybrat
 • Revizní dvířka s požární odolností

  Revizní dvířka s požární odolností se využívají u staveb (nových bytových jednotek, hotelů, administrativních budov ad.), kde je požadavek na oddělení požárních úseků. Oceníte je zejména tam, kde je třeba, aby dvířka nebyla vidět a nerušila estetický dojem.   Dokonalá funkčnost je zajištěna speciální konstrukcí dvojitého pantu chráněnou Patentovým úřadem. Pant dvířka nejdříve vysune a poté teprve otevře. Tím je dosažen optimální vzhled (neviditelnost) dvířek a naprosto bezpečná manipulace s nimi. Proto se tato dvířka používají jako neviditelná revizní dvířka pod keramický obklad. Další variantou je instalace protipožárních revizních dvířek do zdiva s omítkou. Mohou být instalována také do sádrokartonu. Uvedenými možnostmi a vlastnostmi se tato dvířka liší od všech ostatních řešení přístupu do revizního prostoru, která jsou na trhu.

  Vybrat
 • Plechová revizní dvířka Softline

  Hrana Softline propůjčuje plechovým revizním dvířkům mimořádný vzhled. Vestavěný rám je sestaven ze 4 bodově svařovaných částí. Konce rámu jsou seříznuty na pokos, takže v rozích je zaručen bezešvý přechod. Na bočních stranách vestavěného rámu jsou otočně umístěny 2 kotvící pásy. Materiál, ze kterého jsou zhotoveny, umožňuje bezproblémové ohýbání a otáčení. V pozedních pásech jsou na různých místech umístěny otvory pro upevnění. To zaručuje optimální umístění revizních dvířek do otvoru ve stěně, resp. stropu. Dvířka jsou na horní a dolní straně vystředěna distančními vložkami. Revizní dvířka jsou opatřena vysoce kvalitním práškovým lakem.

  Vybrat
 • Komínová dvířka

  Pro správné a bezpečné používání vašeho komína je nutné zajistit možnost čištění komínového tělesa a vybírání nečistot a sazí. Nabízíme Vám vysoce kvalitní komínová dvířka od renomované německo/francouzské společnosti ve třech provedeních a se třemi typy uzávěrů.

  Vybrat

Nevíte si rady? Pomůžeme Vám...

Honza

Zákaznická podpora

Infolinka: +420 777 916 961

Právě jsme na telefonu

Nejsme na telefonu
Volejte Po-Pa mezi 8-15 hodinou

Jak vybírat správná dvířka

Nejprve si vyberte, kde budete dvířka potřebovat a jaký bude finální povrch stěny. Budou-li dvířka ve sprchovém koutě nebo jinak vlhkostně namáhaném prostředí, pak si určitě vyberte dvířka voděodolná. Bude-li finální povrch jakákoliv omítka, tak si vyberte podomítková a bude-li stěna pokryta keramickým obkladem, vyberte si neviditelná - podobkladová.

Jaká je ideální velikost dvířek

Pokud se jedná o dvířka podomítková, tak je parametr velikosti jen jeden, a to Vámi požadovaná finální světlost otvoru tak, abyste mohli pohodlně ke všem zařízením, které se za dvířky nacházejí. Pokud se jedná o dvířka pod obklad, řiďte se velikostí obkladu tak, aby se keramický obklad nemusel ořezávat.

Jak vybrat barvu a tloušťku lišty

Barva lišty by měla být co nejpodobnější barvě spárovací hmoty a tloušťka lišty musí odpovídat síle (tloušťce) keramického obkladu.

Co když velikost obkladu (nebo součet velikostí obkladů) neodpovídá přesně velikosti nabízených dvířek KLIK

Na třech stranách křídla, kromě strany u pantu, je možný větší přesah obkladu přes křídlo. Je zde pouze limit, že nepřilepený přesah obkladu by neměl být větší než 80% přilepené plochy.