Revizní dvířka voděodolná pod obklad 600 x 1200 mm (zakázkový program)

  • Zaručujeme trvalou kvalitu všech námi nabízených produktů.

  • Podívejte se na video z montáže, kde vám vše pečlivě ukážeme.

  • Nejběžnější sortiment KLIK je trvale připraven k expedici. Ostatní formáty KLIK expedujeme do 7 pracovních dnů po potvrzení objednávky

Voděodolná revizní dvířka jsou vhodná na WC nebo do koupelny. Dvířka jsou ukryta pod obkladem a může po nich stékat voda.

Technické parametry: Zobrazit
Skladová dostupnost:

Do 14 dnů

Cena / ks:

6 560Kč s DPH

Otevírání:
Umístění:
Tloušťka obkladu:
0 - 8 mm:
8,1 - 10 mm:
10,1 - 12 mm:
Doba dodání:
:
  • Zaručujeme trvalou kvalitu všech námi nabízených produktů.

  • Podívejte se na video z montáže, kde vám vše pečlivě ukážeme.

  • Nejběžnější sortiment KLIK je trvale připraven k expedici. Ostatní formáty KLIK expedujeme do 7 pracovních dnů po potvrzení objednávky

Popis produktu

Revizní dvířka, WC dvířka voděodolná neskladový program vyrobený na zakázku do výšky křídla 1200 mm vhodná zejména pro obklad 100 x 100, 200 x 600, 200 x 300, 300 x 600

Varianta revizních dvířek s otevíráním tlačným způsobem KLIK do výšky křídla 1200 mm je moderní a praktické řešení. Používá speciální konstrukci dvojitého pantu, která je chráněna Evropským patentem. Pant dvířka nejprve vysune a poté otevře.

 

Při stavbě nové bytové jednotky, či jakékoliv rekonstrukci (zejména bytového jádra), kde jsou rozvody vody a další média vedena v revizní šachtě, před kterou je sprchový kout, najdou tato voděodolná revizní dvířka významné uplatnění všude tam, kde ve sprchovém koutě, nebo na jiném vodou exponovaném místě, potřebujete mít dvířka pod obkladem tak, aby nebyla vidět, a aby po nich mohla stékat voda.

Dokonalá funkčnost je zajištěna speciální konstrukcí dvojitého pantu chráněnou patentovým úřadem. Pant dvířka nejdříve vysune a teprve poté otevře. Tím je zajištěn optimální vzhled (neviditelnost) dvířek a naprosto bezpečná manipulace s nimi.

U moderního KLIK řešení jsou všechny komponenty vyrobeny z kvalitního ocelového – pozinkovaného plechu. Jsou vypáleny laserem a každý velikostní díl je naprosto stejný. Uložení je v pouzdrech, vyrobených z vysoce kvalitního Duralu, který je následně ručně lapován tak, aby chod těžkého křídla byl co nejsnazší. Křídlo dvířek je vyrobeno z desky Glasroc.

 

Obklad přesahuje přes dvířka až na jejich rám. Spára mezi obklady dvířek na “Klik” a stěnou se vyplňuje lištou, kterou nabízíme v mnoha odstínech podle barev spárovacích hmot. Díky tomu jsou všechny spáry stejné a splynou s ostatními spárami.

Konstrukce dvířek včetně jejich křídla jsou z desky Glasroc, není se třeba obávat vlhkého prostředí, které by nebylo vhodné pro SKD. Pokud jsou dvířka umístěna na místě, kam přímo dopadá voda (např. u hydromasážního sprchového koutu) doporučujeme spáru přetmelit silikonem a ten po zatvrdnutí proříznout skalpelem.  Právě pro tyto konstrukční úpravy se používají naše voděodolná neviditelná revizní dvířka pod keramický obklad, zejména ve sprchových koutech, kde je také potřeba zajistit estetický přístup k uzávěrům vody, plynu nebo měřičům.

 

Technické parametry

Šířka: 600 mm
Výška: 1200 mm
Druh užití: pod obklad voděodolná
Způsob otevírání: klik systém

Dokumenty

technicky-list.pdf 198.47K Stáhnout

Objevujte a inspirujte se v našich videích

Představení sortimentu Revizních dvířek společnosti

Příběh výroby revizních dvířek ZAVRZ

Základní montážní návod pro montáž revizních dvířek ZAVRZ

Montážní návod - Umístění revizních dvířek do vnějšího rohu

Montážní návod - Umístění revizních dvířek do vnitřního rohu

Montážní návod - Revizní dvířka do omítky

Montážní návod - Voděodolná revizní dvířka