Revizní dvířka pod obklad 600 x 600

Neviditelná revizní dvířka určená k obložení keramickým obkladem. Číst více
Barva
Tloušťka lišty
Strana pantu
Kotvící stěna
Dostupnost
Skladem
Cena s DPH: Cena bez DPH:
3 870,00 Kč
3 198,35 Kč
1
ks

Popis produktu

Neviditelná revizní dvířka 600×600 mm: skrytý funkční prvek pro dokonalý interiér

Unikátní řešení pro Váš domov

Neviditelná revizní dvířka ZAVRZ 600×600 mm představují ideální řešení pro elegantní integraci do obložených stěn. Uvedený rozměr je součet rozměrů obkladů přilepených na křídle. Stavební otvor je dle výkresové dokumentace v obrázku. Vhodná pro standardní rozměry obkladů 100×100 mm, 200×200 mm, 300×600 mm a 600×600 mm, tato dvířka jsou perfektním řešením, které zachovává estetiku vašeho prostoru bez viditelných zásahů.

Moderní a praktické otevírání "Klik"

Díky inovativnímu systému otevírání na principu "klik", který je chráněn evropským patentem, nabízíme moderní řešení bez nutnosti viditelných úchytek. Tento systém umožňuje snadné otevírání s možností přesahu obkladu až o 20 %, což zajišťuje dokonalé zachování spárořezu. Díky možnosti zanechání přesahu jsou dvířka snadnější k osazení a není nutné mít je vyráběná přímo na míru.

Vysoká kvalita materiálů

Všechny komponenty našich revizních dvířek jsou vyrobeny z kvalitního pozinkovaného ocelového plechu, který je řezaný laserem a následně ohýbán na ohraňovacím lisu. Křídla dvířek z pevného sádrokartonu jsou navržena pro hladký a lehký chod i po nalepení obkladu. Hladký chod křídla je možný díky lapovaným pouzdrům z duralu.

Estetické řešení spár

Pro dosažení vizuálně jednotného vzhledu nabízíme lišty v různých odstínech, které dokonale ladí s barvami Vaší spárovací hmoty. Tímto způsobem zajistíme, že spáry mezi dvířky a stěnou splynou s celkovým designem interiéru. 

Dlouhá životnost a bezproblémové používání

Díky použití vysoce kvalitních materiálů a inovativních technologií garantujeme dlouhou životnost našich revizních dvířek a jejich bezproblémovou funkčnost. Naše dvířka se odlišují od běžných řešení na trhu a přinášejí nejen praktické, ale i estetické řešení revizních dvířek do Vašeho domova.

Jak to funguje?

Základem našich neviditelných revizních dvířek je speciálně vyvinutý dvojitý pant, chráněný evropským patentem. Tento systém umožňuje dvířkům vysunout se před stěnu a následně se plynule otevřít, což zajišťuje snadný přístup k revizním prostorům bez narušení designu vašeho interiéru. 

Z tohoto důvodu je nutné počítat s hloubkou stavebního otvoru 100mm na straně pantu. Bez této přípravy není možné dvířka osadit.

 

Základní informace

Typ Pod obklad
Vlastnost Impregnovaná
Barva Bílá, Černá, Holubí šedá, Hnědá, Jasmín, Karamel, Světle hnědá, Šedá, Tmavě hnědá, Tmavě šedá
Šířka 600
Výška 600
Tloušťka lišty Bez lišt, 8,1 - 10 mm, 10,1 - 12 mm, 0 - 8 mm, 08
Strana pantu Levá, Pravá
Kotvící stěna SDK, ZEĎ
Způsob otevírání Tlačné (klik)

Doporučené produkty

Loading…
Loading the web debug toolbar…
Attempt #