Honza

Zákaznická podpora

Infolinka: +420 777 916 961

Právě jsme na telefonu

Nejsme na telefonu
Volejte Po-Pa mezi 8-15 hodinou

Kategorie

Revizní dvířka neviditelná pod obklad 600 x 1200 - klik systém

Revizní dvířka neviditelná pod obklad 600×1200 vhodná pro instalaci jak do sádrokartonu tak do stupaček.

Technické parametry: Zobrazit
Skladová dostupnost:

do 7 pracovních dnů

Cena / ks:

4 740 Kč s DPH

Otevírání
:
  • Záruka na produkty 5 let.

  • 37 prodejních míst po celé České republice.

  • 15 let zkušeností na trhu.

Popis produktu

REVIZNÍ DVÍŘKA POD OBKLAD 600×1200 mm (neviditelná) do výšky křídla 1200 mm vhodná zejména pro obklad 100 x 100, 300 x 300, 300 x 600, 600 x 600

Varianta revizních dvířek s otevíráním tlačným způsobem KLIK do výšky křídla 1200 mm je moderní a praktické řešení. Používá speciální konstrukci dvojitého pantu, která je chráněna Evropským patentem. Pant dvířka nejprve vysune a poté otevře.

 

Revizní dvířka ZAVRZ najdou uplatnění při stavbě nové bytové jednotky či rekon­strukci (zejmé­na bytového jádra). V nabídce jsou v provedení jako Re­vizní dvířka pod obklad, tak i v provedení Re­vizní dvířka šachtová pod omítku. Byla by škoda, aby krásnou novou koupelnu kazil pohled na jakákoliv přiznaná dvířka, která zajišťují vstup do revizního, instalačního, šachtového či inspekčního prostoru. Zejména tam, kde je přístup do těchto šachetních prostorů pod obkladem je vhodné použít neviditelná revizní dvířka ZAVRZ. Jsou vhodná jak pro instalaci do sádrokartonu, tak i do vyzděné stěny.

 

Otevírání tlačným (klik) způsobem je moderní a praktické řešení, odpadá zde starost s uklízením a hledáním úchytky, která byla nutná pro otevření u staršího typu. Systém klik řeší požadavky na konkrétní velikost obkladu možností jejich přesahu na rám dvířka (až o 20%). Pro atypické velikosti je stále nutné použít řešení přísavka.

 

Jak a z čeho jsou dvířka vyrobena?

 

U moderního KLIK řešení jsou všechny komponenty vyrobeny z kvalitního ocelového – pozinkovaného plechu. Jsou vypáleny laserem a každý velikostní díl je naprosto stejný. Uložení je v pouzdrech, vyrobených z vysoce kvalitního Duralu, který je následně ručně lapován tak, aby chod těžkého křídla byl co nejsnazší. Křídlo dvířek je vyrobeno ze sádrokartonu.

 

Obklad přesahuje přes dvířka až na jejich rám. Spára mezi obklady dvířek na “Klik” a stěnou se vyplňuje lištou, kterou nabízíme v mnoha odstínech podle barev spárovacích hmot. Díky tomu jsou všechny spáry stejné a splynou s ostatními spárami.

 

U tradičního řešení, které nazýváme „přísavka“ je velký podíl ruční práce, ale je ho možné vyrobit zákazníkovi přesně na míru. Rám dvířek i křídlo jsou u tohoto řešení vyrobené ze zeleného sádrokartonu, masivní dvojitý pant je ocelový. Spára v obkladu je opět vyplněna plastovou lištou.

 

Vzhledem k použití kvalitních materiálů se můžete u obou řešení těšit z dlouhé životnosti dvířek a bezproblémového otevírání i zavírání. Uvedenými možnostmi a vlastnostmi se naše dvířka liší od všech ostatních řešení přístupu do revizního prostoru, která jsou na trhu.

 

Jak neviditelná dvířka fungují?

  • Základem principu je speciální, evropským patentem chráněný dvojitý pant.

  • Na straně pantu se dvířka nejprve vysunou před stěnu.

  • Poté se dvířka otevřou.

Technické parametry

Šířka: 600 mm
Výška: 1200 mm
Druh užití: pod obklad
Způsob otevírání: klik systém