Revizní dvířka neviditelná pod obklad 600 x 1000 - klik systém (zakázkový program)

  • Zaručujeme trvalou kvalitu všech námi nabízených produktů.

  • Podívejte se na video z montáže, kde vám vše pečlivě ukážeme.

  • Nejběžnější sortiment KLIK je trvale připraven k expedici. Ostatní formáty KLIK expedujeme do 7 pracovních dnů po potvrzení objednávky

Revizní dvířka neviditelná pod obklad 600×1000 vhodná pro instalaci jak do sádrokartonu tak do stupaček.

Technické parametry: Zobrazit
Skladová dostupnost:

Do 14 dnů

Cena / ks:

4 890Kč s DPH

Otevírání:
Umístění:
Tloušťka obkladu:
0 - 8 mm:
8,1 - 10 mm:
10,1 - 12 mm:
Doba dodání:
:
  • Zaručujeme trvalou kvalitu všech námi nabízených produktů.

  • Podívejte se na video z montáže, kde vám vše pečlivě ukážeme.

  • Nejběžnější sortiment KLIK je trvale připraven k expedici. Ostatní formáty KLIK expedujeme do 7 pracovních dnů po potvrzení objednávky

Popis produktu

REVIZNÍ DVÍŘKA POD OBKLAD 600×1000 mm (neviditelná) neskladový program vyrobený na zakázku do výšky křídla 1000 mm vhodná zejména pro obklad 100 x 100, 200 x 500, 300 x 500, 

Varianta revizních dvířek s otevíráním tlačným způsobem KLIK do výšky křídla 1000 mm je moderní a praktické řešení. Používá speciální konstrukci dvojitého pantu, která je chráněna Evropským patentem. Pant dvířka nejprve vysune a poté otevře.

 

Revizní dvířka ZAVRZ najdou uplatnění při stavbě nové bytové jednotky či rekon­strukci (zejmé­na bytového jádra). V nabídce jsou v provedení jako Re­vizní dvířka pod obklad, tak i v provedení Re­vizní dvířka šachtová pod omítku. Byla by škoda, aby krásnou novou koupelnu kazil pohled na jakákoliv přiznaná dvířka, která zajišťují vstup do revizního, instalačního, šachtového či inspekčního prostoru. Zejména tam, kde je přístup do těchto šachetních prostorů pod obkladem je vhodné použít neviditelná revizní dvířka ZAVRZ. Jsou vhodná jak pro instalaci do sádrokartonu, tak i do vyzděné stěny.

 

Otevírání tlačným (klik) způsobem je moderní a praktické řešení, odpadá zde starost s uklízením a hledáním úchytky, která byla nutná pro otevření u staršího typu. Systém klik řeší požadavky na konkrétní velikost obkladu možností jejich přesahu na rám dvířka (až o 20%). Pro atypické velikosti je stále nutné použít řešení přísavka.

 

Jak a z čeho jsou dvířka vyrobena?

 

U moderního KLIK řešení jsou všechny komponenty vyrobeny z kvalitního ocelového – pozinkovaného plechu. Jsou vypáleny laserem a každý velikostní díl je naprosto stejný. Uložení je v pouzdrech, vyrobených z vysoce kvalitního Duralu, který je následně ručně lapován tak, aby chod těžkého křídla byl co nejsnazší. Křídlo dvířek je vyrobeno ze sádrokartonu.

 

Obklad přesahuje přes dvířka až na jejich rám. Spára mezi obklady dvířek na “Klik” a stěnou se vyplňuje lištou, kterou nabízíme v mnoha odstínech podle barev spárovacích hmot. Díky tomu jsou všechny spáry stejné a splynou s ostatními spárami.

 

U tradičního řešení, které nazýváme „přísavka“ je velký podíl ruční práce, ale je ho možné vyrobit zákazníkovi přesně na míru. Rám dvířek i křídlo jsou u tohoto řešení vyrobené ze zeleného sádrokartonu, masivní dvojitý pant je ocelový. Spára v obkladu je opět vyplněna plastovou lištou.

 

Vzhledem k použití kvalitních materiálů se můžete u obou řešení těšit z dlouhé životnosti dvířek a bezproblémového otevírání i zavírání. Uvedenými možnostmi a vlastnostmi se naše dvířka liší od všech ostatních řešení přístupu do revizního prostoru, která jsou na trhu.

 

Jak neviditelná dvířka fungují?

  • Základem principu je speciální, evropským patentem chráněný dvojitý pant.

  • Na straně pantu se dvířka nejprve vysunou před stěnu.

  • Poté se dvířka otevřou.

Technické parametry

Šířka: 600 mm
Výška: 1000 mm
Druh užití: pod obklad
Způsob otevírání: klik systém
Kód produktu: EK600x1000

Objevujte a inspirujte se v našich videích

Představení sortimentu Revizních dvířek společnosti

Příběh výroby revizních dvířek ZAVRZ

Základní montážní návod pro montáž revizních dvířek ZAVRZ

Montážní návod - Umístění revizních dvířek do vnějšího rohu

Montážní návod - Umístění revizních dvířek do vnitřního rohu

Montážní návod - Revizní dvířka do omítky

Montážní návod - Voděodolná revizní dvířka