Honza

Zákaznická podpora

Infolinka: +420 777 916 961

Právě jsme na telefonu

Nejsme na telefonu
Volejte Po-Pa mezi 8-15 hodinou

do výšky křídla 1900 mm

Kategorie

do výšky křídla 1900 mm

Revizní dvířka neviditelná pod obklad způsob otevírání příchytka (neviditelná)  do výšky křídla 1900 mm

Při stavbě nové bytové jednotky, či jakékoliv rekon­strukci (zejmé­na bytového jádra) najdou revizní dvířka (dvířka do stupaček, dvířka do sádrokartonu) bez­konkurenční uplatnění. Všude, kde potřebujete mít dvířka pod obkladem tak, aby nebyla vidět. 

Dokonalá funkčnost je zajištěna speciální konstrukcí dvojitého pantu, který je chráněn patentem. Pant dvířka nejdříve vysune a poté teprve otevře. Tím je zajištěn optimální vzhled (neviditelnost) dvířek a naprosto bezpečná manipulace s nimi. Proto se používají jako neviditelná revizní dvířka pod keramický obklad. Navíc toto řešení neexperimentuje s používanými materiály a tak se nemusíte obávat, že při častém používání nebudou fungovat.

Rám i křídlo dvířka jsou vyrobena ze sádrokartonu, pant je z oceli. Toto řešení je sice vývoje starší, ale umožňuje řešit téměř jakékoliv atypické požadavky.

Jak neviditelná dvířka fungují?

  • Základem principu je speciální, všemi stupni patentové ochrany, chráněný dvojitý pant.
  • Na straně pantu se dvířka nejprve vysunou před stěnu.
  • Poté se dvířka otevřou.

Obklad přesahuje přes dvířka až na jejich rám. Spára mezi obklady dvířek a stěny je vyplněna plastovou lištou. Tu nabízíme standardně v bílé barvě, nebo v dalších 11 barevných odstínech podle barev spárovacích hmot. Lišty nabízíme ve třech tloušťkový variantách, které se používají podle tloušťky obkladu. Pro obklad do 8 mm tloušťky použijte lištu  "8", pro odklad do 10 mm tloušťky použijte lištu "10" a nad tloušťku obkladu 10 mm použijte lištu "12". Díky tomu jsou všechny spáry stejné a splynou s ostatními spárami.                                              

Uvedenými možnostmi a vlastnostmi se liší od všech ostatních řešení přístupu do revizního prostoru, která jsou na trhu.