Formáty a doporučené rozměry obkladů

Typy dvířek ZAVRZ

STANDARD KLIK

Varianta revizních dvířek s otevíráním tlačným způsobem KLIK je moderní a praktické řešení. Používá speciální konstrukci dvojitého pantu. Tato dvířka najdou uplatnění při stavbě nových bytových jednotek, či rekonstrukcích všude tam, kde je potřeba esteticky a nerušivě vyřešit vstup do revizního prostoru.

VODĚODOLNÁ KLIK

Varianta revizních dvířek, kde jsou rozvody vody a další media vedena v revizní šachtě, před kterou je sprchový kout nebo na jiném místě, kam dopadá voda a kde potřebujete dvířka pod obkladem tak, aby nebyla vidět a mohla po nich stékat voda.

DO ŠTUKOVÉ OMÍTKY KLIK

Varianta revizních dvířek, kde jsou rozvody vody a další media vedena v revizní šachtě, kde stěna není kryta keramickým obkladem, a kde je umístěn vstup do revizního, či servisního prostoru a přesto požadujete, aby rušil co nejméně

PŘÍSAVKOVÁ

Tradiční řešení dvířek s otevíráním na příchytku (přísavku) je vývojově starší, ale umožňuje vyrobit dvířka zákazníkovi přesně na míru a řešit téměř jakékoliv atypické požadavky. Rám dvířek i křídlo je vyrobeno ze sádrokartonu doplněné masivním dvojitým ocelovým pantem. Obklad přesahuje přes dvířka až na jejich rám.

S POŽÁRNÍ ODOLNOSTÍ

Revizní dvířka s požární odolností se využívají u staveb (nových bytových jednotek, hotelů, administrativních budov atd.), kde je požadavek na oddělení požárních úseků. Oceníte je zejména tam, kde je třeba, aby dvířka nebyla vidět a nerušila estetický dojem.

Pokračovat na “Manuál velikosti dvířek” >>

Rychlý průvodce, který s Vámi vybere vhodná dvířka