Potřebujete poradit?

DeL klik do výšky křídla 800 mm

Kategorie

DeL klik do výšky křídla 800 mm

Revizní dvířka do omítky "přiznaná" do výšky křídla 800 mm

Při stavbě nové bytové jednotky, či jakékoliv rekon­strukci (zejmé­na bytového jádra), najdou revizní dvířka do omítky (dvířka do stupaček, dvířka do sádrokartonu) velmi časté uplatnění všude tam, kde stěna není kryta keramickým obkladem, a kde potřebujete mít vstup do revizního nebo servisního prostoru, a potřebujete, aby byl vidět co nejméně. 

Dokonalá funkčnost je zajištěna speciální konstrukcí dvojitého pantu, který je chráněn patentem. Pant dvířka nejdříve vysune a poté teprve otevře. Tím je zajištěn optimální vzhled dvířek a naprosto bezpečná manipulace s nimi.  Navíc toto řešení neexperimentuje s používanými materiály a nemusíte se obávat, že při častém používání nebudou fungovat.

Nyní tato dvířka vyrábíme s otevírání tlačným způsobem klik. Toto řešení je moderní i praktické.

 

Jak neviditelná dvířka fungují?

  • Základem principu je speciální, všemi stupni patentové ochrany, chráněný dvojitý pant.
  • Na stěnu se zatlačí v místech pantu
  • Na straně pantu se dvířka nejprve vysunou před stěnu.
  • Poté se dvířka otevřou.

Z čeho jsou revizní dvířka vyrobena?

U moderních klik řešení jsou všechny komponenty vyrobeny z kvalitního ocelového – pozinkovaného plechu. Jsou vypáleny na laserech a každý velikostní díl je naprosto stejný. Uložení je v pouzdrech, vyrobených z vysoce kvalitního Duralu, který je následně ručně lapován tak, aby chod těžkého křídla byl co nejsnazší. Křídlo je vyrobeno ze sádrokartonu. Na vnější straně jsou na rámu i na křídle v pokosu 45° přilepeny AL lišty. Po přetažení stěny lepidlem či štukem zůstávají vidět pouze čela těchto lišt, což je pohledově velmi přijatelné.                                      

Uvedenými možnostmi a vlastnostmi se tato dvířka liší od všech ostatních řešení přístupu do revizního prostoru, která jsou na trhu.

Rychlý průvodce, který s Vámi vybere vhodná dvířka