Potřebujete poradit?

CeL++ klik do výšky křídla 750 mm

Kategorie

CeL++ klik do výšky křídla 750 mm

Revizní dvířka do omítky "přiznaná" do výšky křídla 750 mm

Při stavbě nové bytové jednotky, či jakékoliv rekon­strukci (zejmé­na bytového jádra), najdou revizní dvířka do omítky (dvířka do stupaček, dvířka do sádrokartonu) velmi časté uplatnění všude tam, kde stěna není kryta keramickým obkladem, a kde potřebujete mít vstup do revizního nebo servisního prostoru, a potřebujete, aby byl vidět co nejméně. 

Dokonalá funkčnost je zajištěna speciální konstrukcí dvojitého pantu, který je chráněn patentem. Pant dvířka nejdříve vysune a poté teprve otevře. Tím je zajištěn optimální vzhled dvířek a naprosto bezpečná manipulace s nimi.  Navíc toto řešení neexperimentuje s používanými materiály a nemusíte se obávat, že při častém používání nebudou fungovat.

Nyní tato dvířka vyrábíme s otevírání tlačným způsobem klik. Toto řešení je moderní i praktické.

 

Jak neviditelná dvířka fungují?

  • Základem principu je speciální, všemi stupni patentové ochrany, chráněný dvojitý pant.
  • Na stěnu se zatlačí v místech pantu
  • Na straně pantu se dvířka nejprve vysunou před stěnu.
  • Poté se dvířka otevřou.

Z čeho jsou revizní dvířka vyrobena?

U moderních klik řešení jsou všechny komponenty vyrobeny z kvalitního ocelového – pozinkovaného plechu. Jsou vypáleny na laserech a každý velikostní díl je naprosto stejný. Uložení je v pouzdrech, vyrobených z vysoce kvalitního Duralu, který je následně ručně lapován tak, aby chod těžkého křídla byl co nejsnazší. Křídlo je vyrobeno ze sádrokartonu. Na vnější straně jsou na rámu i na křídle v pokosu 45° přilepeny AL lišty. Po přetažení stěny lepidlem či štukem zůstávají vidět pouze čela těchto lišt, což je pohledově velmi přijatelné.                                      

Uvedenými možnostmi a vlastnostmi se tato dvířka liší od všech ostatních řešení přístupu do revizního prostoru, která jsou na trhu.

Rychlý průvodce, který s Vámi vybere vhodná dvířka