Jediná dvířka, která otevřete i po letech. Jsou revizní dvířka ZAVRZ

Revizní dvířka, WC dvířka „AVO“ voděodolná

Voděodolná revizní dvířka najdou uplatnění při stavbě nové bytové jednotky, či jakékoli rekonstrukci (zejmé­na bytového jádra), kde jsou rozvody vody a další média vedena v revizní šachtě, před kterou je sprchový kout nebo na jiném vodou exponovaném místě, kde potřebujete mít dvířka pod obkladem tak, aby nebyla vidět a aby po nich mohla stékat voda. 

Dokonalá funkčnost je zajištěna speciální konstrukcí dvojitého pantu chráněnou patentovým úřadem. Pant dvířka nejdříve vysune a teprve poté otevře. Tím je zajištěn optimální vzhled (neviditelnost) dvířek a naprosto bezpečná manipulace s nimi. Konstrukce dvířek včetně jejich křídla jsou z CETRISu, a proto se není třeba obávat vlhkého prostředí, které by nebylo vhodné pro SKD.

Pokud jsou dvířka umístěna na místě, kam přímo dopadá voda (např. u hydromasážního sprchového koutu) doporučujeme spáru přetmelit silikonem a ten po zatvrdnutí proříznout skalpelem.  Právě pro tyto konstrukční úpravy se používají naše voděodol­ná neviditelná revizní dvířka pod keramický obklad, zejména ve sprchových koutech, kde je také potřeba zajistit estetický přístup k uzávěrům vody, plynu nebo měřičům.

revizní dvířka voděodolná do výšky otvoru 600 mm revizní dvířka voděodolná do výšky otvoru 1000 mm