Jediná dvířka, která otevřete i po letech. Jsou revizní dvířka ZAVRZ

Revizní dvířka Softline, čtyřhranný uzávěr, 200 x 250 mm

Revizní dvířka Softline se zapuštěným čtyřhranným uzávěrem, ocel. pozink. plech, prášková barva, bílá barva Ral 9016

Dostupnost: máme na skladě
Cena bez DPH: 243,80,- Kč
Cena s DPH: 295,00,- Kč
 

U velikostí 150×150 mm až 400×400 mm je vestavěný rám zhotoven z jednoho kusu. Od velikosti 450×450 mm je rám sestaven ze 4 bodově svařovaných částí. Konce rámu jsou seříznuty na pokos, takže v rozích je zaručen bezešvý přechod.

Hrana Softline poskytuje revizním dvířkům mimořádný vzhled.

Otvory pro závěsy a štěrbina pro uzávěr jsou umístěny tak, aby dvířka bylo možné instalovat na pravou i levou stranu. Na bočních částech rámu jsou otočně osazeny 2 kotvící pásy. Materiál, ze kterého jsou zhotoveny, umožňuje bezproblémové ohýbání a otáčení. V pozedních pásech jsou na různých místech umístěny otvory pro upevnění. To zaručuje optimální umístění revizních dvířek do otvoru ve stěně, resp. stropu.

Dvířka jsou na horní a dolní straně vystředěna distančními vložkami. Revizní dvířka jsou opatřena vysoce kvalitním práškovým lakem. 

Rozsah dodávky: Revizní dvířka vč. nástěnných upevňovacích kotev, baleno v ochranné fólii.

Návod k montáži: Křídlo revizních dvířek se vyvěsí a vestavěný rám se osadí do otvoru ve stěně nebo stropu. Čtyři pohyblivé kotvící pásy se upraví podle místních podmínek a upevní se na stěnu nebo strop. Štěrbinu mezi stěnou/stropem a rámem lze podle potřeby vystěrkovat. Tím je zaručeno optimální upevnění ve zdivu nebo lehkých stavebních konstrukcích. Nakonec se křídlo dvířek znovu zavěsí a dvířka se zavřou.

Pozor při montáži do stropu: revizní dvířka jsou pro montáž do stropu vhodná pouze do velikosti 600×600 mm.

Použití: Revizní dvířka se používají převážně ve vnitřních prostorách. Jsou vhodná pro montáž do stěny i stropu.