Jediná dvířka, která otevřete i po letech. Jsou revizní dvířka ZAVRZ

Revizní dvířka neviditelná pod obklad 400x400

Revizní dvířka neviditelná pod obklad 400×400 vhodná pro instalaci jak do sádrokartonu tak do stupaček.

Dostupnost: Do deseti pracovních dnů
Skladem: 3 ks
Cena bez DPH: 0,00,- Kč
Cena s DPH: 0,00,- Kč
 

REVIZNÍ DVÍŘKA POD OBKLAD 400×400 mm (neviditelná)

Při stavbě nové bytové jednotky či jakékoli rekon­strukci (zejména bytového jádra) najdou­ revizní dvířka bezkon­kurenční uplatnění. Dnešní koupelny mají vysokou estetickou úroveň a byla by škoda aby ji kazil a rušil pohled jakákoliv přiznaná dvířka která zajišťují vstup do revizního a instalačního prostoru. Zejména tam kde je přístup do těchto šachetních prostorů pod obkladem je nutné použít „neviditelná“ revizní dvířka ZAVRZ. Jsou vhodná jak pro instalaci do sádkrokartonu i do vyzděné stěny.

Dokonalá funkčnost je zajištěna speciální konstrukcí dvojitého pantu, který je chráněn patentem. Pant dvířka nejdříve vysune a poté teprve otevře. Tím je zajištěn optimální vzhled (neviditelnost) dvířek a naprosto bezpečná manipulace s nimi. Proto se používají jako neviditelná revizní dvířka pod keramický obklad. Nyní si můžete zvolit i variantu otevírání tlačným (klik, nebo pusch) způsobem. Toto řešení je moderní i praktické a odpadá Vám starost s uklizením a hledáním úchytky, kterou jsme používali pro otevření dosud. Navíc toto řešení neexperimentuje s používanými materiály a tak se nemusíte obávat, že je při častém nepoužívání neotevřete.

Uvedenými možnostmi a vlastnostmi se liší od všech ostatních řešení přístupu do revizního prostoru, která jsou na trhu.

Jak neviditelná dvířka fungují ?

  • V obou variantách otevírání jak tlačným způsobem, tak přísavkou je základem speciální,  všemi stupni patentové ochrany, chráněný dvojitý pant.
  • Na straně pantu se dvířka nejprve vysunou před stěnu.
  • Poté se dvířka otevřou.

Obklad přesahuje přes dvířka až na jejich rám;

Spára mezi obklady dvířek a stěny je vyplněna plastovou lištou. Tu nabízíme v standardně v bílé barvě, nebo v dalších 11 barevných odstínech podle barev spárovacích hmot. Díky tomu jsou všechny spáry stejné a splynou s ostatními spárami.

Z čeho jsou revizní dvířka vyrobena?

Rám dvířek a křídlo je vyrobeno ze zeleného sádrokartonu, masivní dvojitý pant je ocelový. Spára v obkladu je vyplněna plastovou lištou.