Jediná dvířka, která otevřete i po letech. Jsou revizní dvířka ZAVRZ

Revizní dvířka neviditelná pod obklad 200x200

Revizní dvířka neviditelná pod obklad 200×200 vhodná pro instalaci jak do sádrokartonu tak do stupaček.

Dostupnost: Do deseti pracovních dnů
Cena bez DPH: 1 479,34,- Kč
Cena s DPH: 1 790,00,- Kč
 

REVIZNÍ DVÍŘKA POD OBKLAD (šířka) 200 × (výška)200 mm (neviditelná)

Při stavbě nové bytové jednotky či jakékoli rekon­strukci (zejmé­na bytového jádra) najdou­ revizní dvířka ZAVRZ bez­konkurenční uplatnění. Jsou v provedení Re­vizní dvířka pod obklad, tak i v provedení Re­vizní dvířka šachtová pod omítku. Dnešní koupelny mají vysokou estetickou úroveň a byla by škoda, aby ji kazil a rušil pohled jakákoliv přiznaná dvířka která zajišťují vstup do revizního, instalačního, šachtového či inspekčního prostoru. Zejména tam kde je přístup do těchto šachetních prostorů pod obkladem je nutné použít Revizní dvířka ZAVRZ neviditelná. Jsou vhodná jak pro instalaci do sádrokartonu i do vyzděné stěny.

Dokonalá funkčnost je zajištěna speciální konstrukcí dvojitého pantu, který je chráněn Evropským patentem. Pant dvířka nejdříve vysune a poté teprve otevře. Tím je zajištěn optimální vzhled (neviditelnost) dvířek a naprosto bezpečná manipulace s nimi. Proto se používají jako neviditelná revizní dvířka pod keramický obklad. Nyní si můžete zvolit i variantu otevírání tlačným (klik) způsobem. Toto řešení je moderní i praktické a odpadne starost s uklizením a hledáním úchytky, která byla nutná pro otevření u staršího typu. Systém klik řeší požadavky na konkrétní velikost obkladu možností jejich nepřilepeného přesahu na rám dvířka (až 25%). Atypické velikosti je stále nutné použít řešení přísavka. Nové ani starší řešení neexperimentují s použitými materiály a tak se nemusíte obávat, že je při častém nepoužívání v budoucnu neotevřete.

Uvedenými možnostmi a vlastnostmi se liší od všech ostatních řešení přístupu do revizního prostoru, která jsou na trhu.

Jak neviditelná dvířka fungují ?

  • V obou variantách otevírání jak tlačným způsobem, tak přísavkou je základem speciální, všemi stupni patentové ochrany, chráněný dvojitý pant.

  • Na straně pantu se dvířka nejprve vysunou před stěnu.

  • Poté se dvířka otevřou.

Obklad přesahuje přes dvířka až na jejich rám;

Spára mezi obklady dvířek a stěny je vyplněna plastovou lištou. Tu nabízíme v standardně v bílé barvě, nebo v dalších 11 barevných odstínech podle barev spárovacích hmot. Díky tomu jsou všechny spáry stejné a splynou s ostatními spárami.

Z čeho jsou revizní dvířka vyrobena?

U moderního nového „klik“ řešení jsou všechny komponenty vyrobené z kvalitního ocelového – pozinkovaného plechu. Jsou vypálené na laserech a každý velikostní díl je naprosto stejný. Uložení v je v pouzdrech vyrobených z vysoce kvalitního Duralu, který je následně ručně lapován tak aby chod těžkého křídla byl co nejlehčí. Křídlo je vyrobeno ze sádrokartonu. Spára v obkladu je vyplněna plastovou lištou.

U tradičního řešení, které nazýváme „přísavka“, kde je velký podíl ruční práce, ale je ho možné vyrobit zákazníkovi přesně na míru jsou rám dvířek i křídlo je vyrobené ze zeleného sádrokartonu, masivní dvojitý pant je ocelový. Spára v obkladu je opět vyplněna plastovou lištou.