Jediná dvířka, která otevřete i po letech. Jsou revizní dvířka ZAVRZ
Revizní dvířka neviditelná pod obklad 600x1200

Revizní dvířka neviditelná pod obklad 600x1200

Revizní dvířka neviditelná pod…

4 740,01,- Kč
Revizní dvířka neviditelná pod obklad 800x1200

Revizní dvířka neviditelná pod obklad 800x1200

Revizní dvířka neviditelná pod…

4 780,00,- Kč

REVIZNÍ DVÍŘKA POD OBKLAD KLIK (n­eviditelná) do výšky křídla 1200 mm, vhodná pro zejména obklad  200×200, 200×400, 600×300 a pod.

Při stavbě nové bytové jednotky, či jakékoli rekonstrukci (zejména bytového jádra), najdou revizní – šachtová dvířka ZAVRZ bezkonkurenční uplatnění. Jsou v provedení Revizní dvířka pod obklad.

Moderní koupelny mají vysokou estetickou úroveň a celkový dojem by neměl kazit pohled na viditelná revizní dvířka, sloužící pro vstup do revizního, instalačního, šachtového či inspekčního prostoru. Zejména tam, kde je přístup do těchto šachetních prostorů krytý keramickým obkladem, je vhodné použít Revizní dvířka ZAVRZ „neviditelná“, která jsou vhodná jak pro instalaci do sádrokartonu, tak do vyzděné stěny.

Dokonalá funkčnost je zajištěna speciální konstrukcí dvojitého pantu, který je chráněn Evropským patentem. Pant dvířka nejdříve vysune a poté teprve otevře. Tím je zajištěn optimální vzhled (neviditelnost) dvířek a naprosto bezpečná manipulace s nimi. Proto se používají jako neviditelná revizní dvířka pod keramický obklad. Nyní studujete variantu otevírání tlačným způsobem KLIK. Toto řešení je moderní i praktické a odpadne starost s uklizením a hledáním úchytky, která byla nutná pro otevření u staršího typu. Systém klik řeší požadavky na konkrétní velikost obkladu, které je možné rozšířit o přesah obkladu křídla na rám dvířka, až o 20%. Na atypické velikosti je stále nutné použít starší řešení s přísavkou. Nové ani starší řešení neexperimentují s použitými materiály, a tak se nemusíte obávat, že při častém používání nebudou naše dvířka fungovat.

Uvedenými možnostmi a vlastnostmi se liší od všech ostatních řešení přístupu do revizního prostoru, která jsou na trhu.

Jak neviditelná dvířka fungují?

Základem principu je speciální dvojitý pant. Na straně pantu se dvířka nejprve vysunou před stěnu, poté se dvířka otevřou.

Obklad přesahuje přes dvířka až na jejich rám;

Spára mezi obklady dvířek a stěny je vyplněna plastovou lištou. Tu nabízíme v standardně v bílé barvě, nebo v dalších 11 barevných odstínech podle barev spárovacích hmot. Lišty nabízíme ve třech tloušťkový variantách, které se používají podle tloušťky obkladu. Pro obklad do 8 mm tloušťky použijte lištu „8“, pro odklad do 10 mm tloušťky použijte lištu „10“ a nad tloušťku obkladu 10 mm použijte lištu „12“. Díky tomu jsou všechny spáry stejné a splynou s ostatními spárami.

Z čeho jsou revizní dvířka vyrobena?

U moderního klik řešení jsou všechny komponenty vyrobeny z kvalitního ocelového – pozinkovaného plechu. Jsou vypáleny laserem a každý velikostní díl je naprosto stejný. Uložení je v pouzdrech, vyrobených z vysoce kvalitního Duralu, který je následně ručně lapován tak, aby chod těžkého křídla byl co nejsnazší. Křídlo je vyrobeno ze sádrokartonu.