Jediná dvířka, která otevřete i po letech. Jsou revizní dvířka ZAVRZ

REVIZNÍ DVÍŘKA POD OBKLAD (neviditelná)

Při stavbě nové bytové jednotky, či jakékoli rekonstrukci (zejména bytového jádra) najdou revizní – šachtová dvířka ZAVRZ bezkonkurenční uplatnění. Jsou vyráběna v provedení jako revizní dvířka pod obklad.

Moderní koupelny mají vysokou estetickou úroveň a celkový dojem by neměl kazit pohled na viditelná revizní dvířka, sloužící pro vstup do revizního, instalačního, šachtového či inspekčního prostoru. Zejména tam, kde je přístup do těchto šachetních prostorů a stoupaček krytý keramickým obkladem, je vhodné použít „neviditelná“ revizní dvířka ZAVRZ , která jsou vhodná jak pro instalaci do sádrokartonu, tak do zdiva.

Dokonalá funkčnost je zajištěna speciální konstrukcí dvojitého pantu, který je chráněn patentovými právy společnosti ZAVRZ. Pant dvířka nejdříve vysune a poté teprve otevře. Tím je zajištěna naprosto bezpečná manipulace s dvířky a optimální vzhled (neviditelnost i pod keramickým obkladem).

Naše společnost nabízí dvě základní řešení otevírání, starší typ „na přísavku“ nebo modernější způsob otevírání tlačným způsobem “KLIK“. Nové ani starší řešení neexperimentují s použitými materiály a tak se nemusíte obávat, že při častém používání nebudou fungovat.

Uvedenými možnostmi a vlastnostmi se liší od všech ostatních řešení přístupu do revizního prostoru, která jsou na trhu.

Jak fungují „neviditelná“ pod obklad?

Základem principu je speciální, všemi stupni patentové ochrany chráněný dvojitý pant. Na straně pantu se dvířka nejprve vysunou před stěnu, poté se dvířka otevřou.

Obklad přesahuje přes dvířka až na jejich rám, spára mezi obklady dvířek a stěny je vyplněna plastovou lištou. Tu nabízíme v standardně v bílé barvě, nebo v dalších 11 barevných odstínech podle barev spárovacích hmot. Lišty nabízíme ve třech tloušťkový variantách, které se používají podle tloušťky obkladu. Pro obklad do 8 mm tloušťky použijte lištu „8“, pro odklad do 10 mm tloušťky použijte lištu „10“ a nad tloušťku obkladu 10 mm použijte lištu „12“. Díky tomu jsou všechny spáry stejné a splynou s ostatními spárami.