Jediná dvířka, která otevřete i po letech. Jsou revizní dvířka ZAVRZ

Neskladový produkt : do výšky křídla 750 mmCena za kus bez DPH: 0,- Kč
Cena za kus s DPH: 0,00,- Kč

Vaše cena bez dph: 0,- Kč
Vaše cena s dph: 0,00,- Kč

Revizní dvířka neviditelná pod obklad způsob otevírání příchyt­ka (neviditelná) do výšky křídla 750 mm

Při stavbě nové bytové jednotky, či jakékoliv rekon­strukci (zejmé­na bytového jádra) najdou revizní dvířka (dvířka do stupaček, dvířka do sádrokartonu) bez­konkurenční uplatnění. Všude, kde potřebujete mít dvířka pod obkladem tak, aby nebyla vidět. 

Dokonalá funkčnost je zajištěna speciální konstrukcí dvojitého pantu, který je chráněn patentem. Pant dvířka nejdříve vysune a poté teprve otevře. Tím je zajištěn optimální vzhled (neviditelnost) dvířek a naprosto bezpečná manipulace s nimi. Proto se používají jako neviditelná revizní dvířka pod keramický obklad. Navíc toto řešení neexperimentuje s používanými materiály a tak se nemusíte obávat, že při častém používání nebudou fungovat.

Rám i křídlo dvířka jsou vyrobena ze sádrokartonu, pant je z oceli. Toto řešení je sice vývoje starší, ale umožňuje řešit téměř jakékoliv atypické požadavky.

Jak neviditelná dvířka fungují?

  • Základem principu je speciální, všemi stupni patentové ochrany, chráněný dvojitý pant.
  • Na straně pantu se dvířka nejprve vysunou před stěnu.
  • Poté se dvířka otevřou.

Obklad přesahuje přes dvířka až na jejich rám. Spára mezi obklady dvířek a stěny je vyplněna plastovou lištou. Tu nabízíme standardně v bílé barvě, nebo v dalších 11 barevných odstínech podle barev spárovacích hmot. Lišty nabízíme ve třech tloušťkový variantách, které se používají podle tloušťky obkladu. Pro obklad do 8 mm tloušťky použijte lištu  „8“, pro odklad do 10 mm tloušťky použijte lištu „10“ a nad tloušťku obkladu 10 mm použijte lištu „12“. Díky tomu jsou všechny spáry stejné a splynou s ostatními spárami.                                              

Uvedenými možnostmi a vlastnostmi se liší od všech ostatních řešení přístupu do revizního prostoru, která jsou na trhu.